Nájdite Vaše vysnívané zamestnanie- Február 2013, www.spravodajstvo.sk

||Nájdite Vaše vysnívané zamestnanie- Február 2013, www.spravodajstvo.sk

Nájdite Vaše vysnívané zamestnanie- Február 2013, www.spravodajstvo.sk

Ak by ste si mohli vybrať zamestnanie Vašich snov, aké by bolo? My Vám ho pomôže nájsť! Ak ste ochotný spraviť práve tu a teraz zmenu, tak Vám v tom pomôže kariérny kouč.

Mali ste niekedy pocit, že ste sa museli ospravedlňovať za svoj vek, úroveň skúseností alebo vzdelanie? Zaslali ste desiatky životopisov na pracovné ponuky, kde ste spĺňali požiadavky spoločností a zo žiadnej ste nedostali odpoveď? Ocitli ste sa v situácii, kedy ste sa na pracovnom pohovore cítili nepríjemne?

Kariérny kouč je osoba, ktorá poskytuje objektívnu spätnú väzbu s cieľom Vám pomôcť získať Vašu vysnívanú kariéru.

Hlavným dôvodom najať si kariérneho kouča je zlepšenie Vašich šancí rýchle si nájsť zamestnanie, ktoré Vás najviac zaujíma. Faktom je, že len veľmi málo ľudí si vedia a radi robia marketing seba samého. V dôsledku toho, mnoho uchádzačov vníma hľadanie práce skôr ako negatívnu životnú skúsenosť . Tým im hľadanie trvá dlhšie, než je nutné. A samozrejme, čím dlhšie čakáte, tým je väčšia  pravdepodobnosť, že hľadanie práce sa môže stupňovať do pre Vás veľmi zaťažujúcej situácie. Kariérny kouč je skúsený poradca, ktorý Vám pomôže z tejto situácie nájsť správny smer. 75% uchádzačov získa pracovné miesto po absolvovaní kariérneho koučingu do jedného mesiaca.

Služby kariérneho koučingu sú široké. Niektorí uchádzači vyžadujú iba pomoc kouča v určitých oblastiach, ako je napr. trénovanie a zvládnutie otázok samotného pohovoru. Iní potrebujú pomoc vo všetkých oblastiach – zistiť aká práca je pre nich najvhodnejšia, napísaní životopisu, motivačného listu, vyjednávaní  platu, poradenstva ohľadne Zákonníka práce, získanie spätnej väzby pri prezentácii, vytváraní networkingu… Pozitívne je, že viac ako 50% uchádzačov už po prvom stretnutí  s koučom vyriešia všetky požiadavky a tým rýchlejšie dostanú pracovnú ponuku.

Od | 2019-01-03T13:36:48+01:00 11. februára, 2013|